Markabet Canlı Destek

Markabet Canlı Destek
Markabet Canlı Destek

Markabet canlı destek bölümü, iletişim seçeneğinin en önemli parçasını meydana getirmektedir. Müşteri hizmetlerine ulaşma, site yetkililerine ulaşma konusunda kullanabileceğiniz aktif bölümlerden bir tanesidir. Üye olan herkesin görüşme şansı bulunmaktadır.

Markabet Canlı Yardım İle Kimler Görüşebilir?

Markabet canlı yardım ile kimler görüşebilir? Sorusunun tahmin edebileceğiniz gibi tek bir muhattabı bulunmaktadır. Markabet üyelik işlemini gerçekleştirmeden kendinize ait bir hesap açıp, adınızı, elektronik posta adresinizi ve kullanıcı adınızı sistem içerisinde kayıt altına aldırmadan canlı yardım canlı destek bölümü ile görüşemezsiniz. Bağlantı penceresini açtığınızda, doldurmanız zorunlu olan bölümler ile karşılaşacaksınız. Bu bölümlerde adınız seçeneği, kullanıcı adını seçeneği ve mail adresiniz seçeneği bulunmaktadır. Buraları doldurmadan canlı yardım bölümü üzerinden müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşemezsiniz. Üye olan şahıslara daha hızlı cevap verilmesi amacıyla, üye olan şahıslara daha etkili cevap verilmesi amacı ile bu yönde bir kararın alındığı görülmektedir.

Markabet Canlı Yardım İle Nasıl Görüşeceğim?

Markabet canlı yardım ile nasıl görüşeceğim? Türkçe dil seçeneğinde görüşeceksiniz. Her gün, her saat görüşeceksiniz. Herhangi bir kısıtlama meydana getirilmemiştir. Görüşebilmeniz için önce markabet yeni giriş adresi markabet47 ile markabet sitesini açmalısınız. Yeni giriş adresi bu şekilde belirlenmiştir. Bu adres hakkında da bir kapatılma kararı verilir ise, sizler için hazırlamış olduğumuz yazılarda göreceğiniz markabet yeni giriş adresi bağlantısı üzerinden hareket edebilirsiniz. Sitenin ana sayfasını açtıktan sonra, hemen hemen tüm sitelerde olduğu gibi, sağ alt köşeye doğru bakacaksınız. Markabet 7/24 canlı destek yazısını göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yaptığınızda, sağ alt köşeden yukarıya doğru beyaz renkli bir pencere açıldığını göreceksiniz. Bu pencere üzerinde sizlerden adınız talep edilecektir, kullanıcı adınız talep edilecektir, elektronik posta adresiniz talep edilecektir. Bütün istenenleri doldurmanız zorunludur. Doldurma işlemini, size ait kullanıcı profili ile gerçekleştirdikten sonra, en altta gördüğünüz görüşmeye başla butonuna basacaksınız. Belirli bir süre maksimum 30 saniye beklemeniz gerekecektir. Bu süre içerisinde müşteri hizmetleri temsilcisi görüşmeye katılacaktır. Karşılıklı olarak, yazarak sohbet ortamında görüşme gerçekleştireceksiniz. Herhangi bir zaman sınırlaması bulunmamaktadır.

Markabet Canlı Destek Konuları

Markabet canlı destek bölümünde her konuda sizlere yardımcı olacaktır. Bağlantı penceresini açtığınızda, markabet canlı yardım konuları şeklinde, departman seçiniz şeklinde bir sınırlama olmadığını göreceksiniz. Markabet giriş işlemini yaptığınızda, ana sayfada gördüğünüz her türlü hizmet, her türlü açıklama, her türlü bilgi, her türlü uygulama hakkında görüşebilirsiniz.