Markabet Canlı Yardım

Markabet Canlı Yardım
Markabet Canlı Yardım

Markabet canlı yardım çevrimiçi hizmet anlayışıyla her gün, her saat sizleri karşılayan iletişim bölümüdür. Sürekli açık halde bulunan bir iletişim seçeneğidir. 7 gün ve 24 saat boyunca her kullanıcının kullanma şansına sahip olduğunu göreceksiniz. Burada yapılacak görüşmelerde yazılı yani yazarak sohbet özelliği kullanılacaktır. Eski tabiriyle chat anlayışı ile bir görüşme gerçekleşecektir. Sesli ve görüntülü sohbet özelliği olmadığını bilmelisiniz. Ana ekran üzerinde görülen canlı destek bağlantı penceresi üzerinden gerçekleştirilecek görüşmeler anlamına geldiğini unutmamalısınız.

Markabet Canlı Destek Çalışma Saatleri

Markabet canlı destek çalışma saatleri şeklinde bir araştırma yaptığınızda, belirli bir zaman kısıtlaması ile karşılaşmadığınızı göreceksiniz. Hafta içi çalışması gibi bir durum söz konusu değildir. Her gün çalışan bir bölüm meydana getirilmiştir, her saat çalışan bir bölüm meydana getirilmiş. 1 yıl, 365 gün boyunca hizmet verilmektedir. Her gün 24 saat boyunca kullanıcılar karşılanmaktadır. Mesai saatleri ya da mesai saatleri dışı, hafta içi ya da hafta sonu, dini tatil ya da resmi tatil gibi bir anlayış söz konusu değildir. Ne zaman ihtiyaç duyar iseniz, ihtiyaç duyduğunuz an itibariyle müşteri hizmetlerine canlı destek bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.

Markabet Canlı Destek Türkçe mi?

Markabet canlı destek Türkçe mi? Elbette Türkiye ip adresleri ile markabet sitesine markabet giriş işlemini yapacaksınız. Sitenin otomatik olarak Türkçe dil seçeneğinde açıldığını göreceksiniz. Herhangi bir dilden ayarlama yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Tüm hizmetleri, Türkçe dil seçeneğinde alacaksınız. Hatta bazı oyun seçeneklerine baktığınızda, Türkçe oyun oyna anlayışının da geçerli olduğunu görebilirsiniz. Bu kapsamda canlı destek bölümünü Türkçe kullanacaksınız. Zaten canlı destek bağlantı penceresini açtığınızda, karşılama metninin Türkçe olduğunu göreceksiniz. Doldurmanız gereken alanlar hakkında açıklamaların Türkçe yapıldığını göreceksiniz. Görüşme başlatacaksınız yani boş bölümleri doldurup, görüşmeye başla butonuna basacaksınız. Bu butonda Türkçe hazırlanmıştır. 30 saniye bekleyeceksiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisi sizleri Türkçe dil seçeneğinde karşılayacaktır ve görüşme Türkçe olacak şekilde ilerleyecektir.

Markabet Canlı Yardım 

Markabet canlı yardım ile her gün, her saat iletişim kurabileceğiniz anlatılmıştır. Türkçe dil seçeneğinde görüşme yapılacağı ifade edilmiştir. Markabet canlı destek çevrimdışı gibi bir ifade gündeme getiriyor iseniz, büyük ihtimalle teknik problem yaşanmıştır. Yaşanan teknik problem nedeni ile müşteri hizmetlerine ulaşmakta sıkıntı çekebilirsiniz ancak, kısa bir süre beklemeniz yeterli olacaktır. Beklemek istemiyor iseniz, derhal iletişim kurma ihtiyacı hissediyor iseniz, sitenin üç farklı departmandan meydana gelen elektronik posta servislerini kullanabilirsiniz.