Markabet Şikayet

Markabet Şikayet
Markabet Şikayet

Markabet şikayet şeklinde bir olumsuzluk yaşadığınızı görüyor iseniz, çekinmenize gerek yoktur. Doğrudan müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Bu sitenin müşteri hizmetleri anlayışında şikayet bildirimlerini yapabileceğiniz yerler, mail adresi ve canlı destek hattı olarak belirlenmiştir. Her iki seçeneği de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Her iki seçenekte her gün, her saat sizlerin şikayetlerine karşılık vermek amacıyla ve çözüme kavuşturmak amacıyla hazırlanmış durumda bulunmaktadır. Her iki seçeneği de Türkçe dil seçeneğinde kullanım imkanına sahip olacaksınız.

Markabet Mail İle Şikayet Bildirimi

Markabet mail ile şikayet bildirimi üye olur iken vermiş olduğunuz elektronik posta adresi üzerinden yani size ait elektronik posta adresi üzerinden, markabet sitesine elektronik posta göndermeniz anlamına gelmektedir. Elbette ki bu durumda, sitenin orijinal elektronik posta adreslerini kullanmanız gerekecektir. Bakıldığında sitenin üç farklı elektronik posta adresi ile üyelerden gelen şikayet konularını alıp, değerlendirdiği ve geri dönüş sağlandığı görülmektedir.

Üye hizmetleri departmanına ulaşmak için, [email protected]

Finansal departmana ulaşmak için, [email protected]

Belge işlemleri departmanına ulaşmak için [email protected]

Elektronik posta adresini kullanabilirsiniz. Buralara göndereceğiniz elektronik postalar, ilgili departmanlar tarafından alınıp incelenecektir. Bir şikayet konusu bulunuyor ise, hesaplar üzerinde, işlemler üzerinde şikayet konusuna göre inceleme yapılacaktır. Hızlı bir şekilde geri dönüş sağlandığı görülecektir. Elektronik posta aracılığı ile bildirim gönderdiğinizde, geri dönüş süresinin 24 saat olarak tespit edildiği ve uygulandığı görülmektedir.

Canlı Destek İle Şikayet Bildirimi

Markabet canlı destek ile şikayet bildirimi alan sitelerden bir tanesidir. Karşılıklı görüşme esnasında herhangi bir konuda yaşadığınız bir olumsuzluk bulunuyor ise, müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Canlı destek bölümüne ulaşmak için, yeni giriş adresi üzerinden markabet sitesini açacaksınız. Markabet sitesini açtıktan sonra, markabet yazılı canlı destek penceresini ekranlara getireceksiniz. Kullanıcı adınız, adınız, e-mail adresiniz bölümlerini doldurup, altta gördüğünüz görüşmeye başla butonuna basacaksınız. Buradan da herhangi bir şikayet konusunu gündeme getirebilirsiniz. Burada çözüm üretilmeyecek ise, müşteri hizmetleri temsilcisi şikayetlerinizin alındığını ve sizlere elektronik posta ile geri dönüş sağlanacağını ifade edecektir.

Markabet Her Şikayet İle İlgilenir mi?

Markabet şikayet bildirimlerini yukarıda bahsedilen seçenekler ile müşteri hizmetlerine yapacaksınız. Türkçe dil seçeneğini kullanacaksınız ve en fazla 24 saat içerisinde yazılı ve görsel olarak sizlere geri dönüş yapıldığını göreceksiniz. Markabet her şikayet ile ilgilenir mi? Sizin bir hata yapmanız önemli değildir. Kural dışı harekette bulunmanız önemlidir. Site tarafından bir problemin istemeyerek de olsa karşınıza çıkarılması önemli değildir. Tamamına gereken ilgi gösterilip, çözüm üretilecektir.