Markabet Üyelik

Markabet Üyelik
Markabet Üyelik

Markabet sitesi hesap açmak için başvuru yapan şahıslara, belirlemiş olduğu kurallar dahilinde cevap vermektedir. Bu cevapların içerisinde, Markabet üyelik işlemlerinde belge gerekir mi? Sorusunun karşılığı da vardır. Üyelik başvuru formunun açılması, anlaşılması, doldurulması, gerçek bilgiler ile doldurulup, müşteri hizmetlerine gönderilmesi yeterlidir. Olumsuz bir durum bulunmuyor ise, belge talebi ile karşılaşmadan üyeliğiniz aktif hale getirilecektir. Herhangi bir şekilde belge talebi, olumsuz bir durum bulunmuyor ise, gündeme gelmeyecektir.

Markabet Üye Olmada Neden Belge İstemiyor?

Bu konuda herhangi bir olumsuzluk yoktur. Markabet üye olmada neden belge istemiyor? Bu uygulama sitenin yasal prosedürleri dahilinde çalışmadığı, denetim ilkeleri dahilinde çalışmadığı anlamına gelmemektedir. Tam tersi yasal prosedürler tamamlanmış olacaktır. Onay bölümünde yaptığınız işaretleme, aslında verdiğiniz ya da gündeme getirdiğiniz taahhüt anlamına gelmektedir. Burada yapacağınız işaretleme, belge gönderme işlemine engel olarak görülmektedir. Karşılıklı anlaşma ya da sözleşme, yazılı bir metin olarak görülüp, kabul edildiği için, herhangi bir şekilde ilk aşamada belge talebi gündeme gelmez.

Markabet Üyelik İçin Belge Talep Etti

Bir kullanıcı tarafından üyelik başvuru formu doldurulurken, müşteri hizmetlerine gönderildiğinde, belge talep edildiği görülmüş ise ve Markabet üyelik için belge talep etti şeklinde bir konu gündeme getirilmiş ise, elbette bunun gerekçeleri vardır ve ikametgah adresi üzerinden daha önce bir hesap açma işlemi yapılmış olabilir. Aynı isim, soy isim üzerinden daha önce bir hesap açma işlemi yapılmış olabilir. Aynı isim, soy isim üzerinden, aynı ip adresi, aynı ikametgah adresi üzerinden açılan bir hesap, kural dışı hareket nedeniyle Markabet müşteri hizmetleri tarafından iptal edilmiş olabilir. Bu ve benzeri şüpheli bir durum ortaya çıkar ise, ispatlayıcı nitelikte belge talep edilmesi söz konusu olabilir.

Markabet Üye Olduktan Sonra Belge Talep Eder mi?

Üye olma işlemleri ile ilgili belge talepleri konusunda gerekli açıklama, yazının ilk bölümünde karşınıza çıkarılmıştır. Peki Markabet üye olduktan sonra belge talep eder mi? Olumsuz bir durumun ortaya çıkması, kural dışı hareketin gündeme getirilmesi, farklı finansal hesapların kullanılması gibi gerekçeler ortaya çıkar ise, belge talep etme hakkının Markabet sitesinde bulunduğu görülmektedir. İspatlayıcı nitelikte gerçek kişilik bilgileri ve adres bilgileri ve finansal bilgiler konusunda ispatlayıcı nitelikte belge talep etme hakkı bulunmaktadır.