Markabet Yeni Adresi Ne Oldu?

Markabet Yeni Adresi Ne Oldu ?
Markabet Yeni Adresi Ne Oldu ?

Markabet yeni adresi ne oldu? Markabet47 üzerinden hizmetler verilmeye başlanmıştır. Yeni giriş adresinin bu şekilde belirlendiği görülmektedir. Neden yeni adres belirlenmiştir? Kim tarafından belirlenmiştir? Siteyi kapatan ya da adres değişimine neden olan bir kurum bulunmakta mıdır? Bu ve benzer soruların tamamını yazı içerisinde cevaplamaya çalışacağız.

Markabet Neden Yeni Adres Belirledi?

Markabet neden yeni adres belirledi? Sorusu ile başlayalım. Bildiğiniz gibi markabet sitesi, Heritages Limited Şirketi tarafından meydana getirilmiştir. Bu Limited Şirketi Hollanda Antilleri üzerinde ticari anlamda kurulmuştur. 80 48 numaralı lisans belgesine sahiptir. Lisans belgesinin Hollanda Antilleri komisyonun üzerinden alındığı görülmektedir. Online markabet hizmetlerinde, uzaktan online oyun seçenekleri bulunmaktadır. Bütün oyun seçeneklerinin para ile oynandığı, para kazanma şansının elde edildiği görülmektedir. Burada sayılan yasal özellikler ve paralı oyun seçenekleri Türk yasaları nedeni ile kabul edilmemekte, site kapatılmaktadır. Kapatılan site yeniden hizmet vermek amacıyla yeni adres belirlemektedir.

Markabet Yeni Adresini Kim Belirliyor?

Markabet yeni adresini kim belirliyor? Zannettiğinizin aksine, Türkiye’de bir şahıs, Türkiye’de bir ortaklık, Türkiye’de bir işletme, gerçek ya da tüzel kişilik tarafından yapılan bir işlem değildir. Yeni giriş adresini belirleme konusunda, yetkili tek kurum bulunmaktadır. Heritages isimli Limited Şirketi markabet sitesini kuran ve işleten Limited Şirketidir. Türkiye pazarında hakkında verilen kapatılma kararından sonra, yeni giriş adresini birkaç dakika içerisinde belirleyip, devreye almaktadır. Bunun dışında Türkiye’de yetkilendirilmiş bir şahıs yoktur. Türkiye’de yetkilendirilmiş bir ortaklık ve benzeri bir anlayış, gerçek ya da tüzel kişilik bulunmamaktadır.

Markabet Yeni Adresi Ne Oldu ?

Markabet yeni adresi ne oldu? Sorusunda yeni giriş adresinin, markabet yeni giriş adresinin markabet47 olduğu ifade edilmiştir. Bu yeni giriş adresi ile aynı şartlarda, aynı tasarımda, aynı üye hesapları ile hizmetler verilmeye devam edilmektedir. Her zaman olduğu gibi sitemiz hızlı hareket etmiş, markabet müşteri hizmetleri ya da site editörleri ile görüşmüş ve sizlerin karşısına yeni giriş adresini, güvenli yeni giriş adresini çıkarmıştır. Peki markabet sitesini kim kapatıyor? Yeni adresin belirlenmesinde etkili olan kurum kimdir? Şunu baştan söyleyelim, Hollanda Antilleri Komisyonu tarafından gündeme getirilen bir yaptırım kararı yoktur. Hollanda Antilleri Sanayi Bakanlığı tarafından gündeme getirilen bir yaptırım kararı yoktur. Sadece ve sadece Türkiye şartlarına uygun olmadığı için, bilgi teknolojileri iletişim kurumu kararı ile markabet sitesi hakkında kapatılma kararı verilmektedir. Kapatan ya da kapatmaya yetkili olan tek kurumun, Türkiye’de bu olduğu bilinmelidir.